Do školy se těšíme, protože to umíme :-)

Sleva 50 - 61% na vše

Chytré kartičky pro kluky a holčičky

Taky chodíte z práce pozdě domů unavené, kde na vás čeká hromada domácích úkolů, doučování a běžných povinností, které musíte jako matky stíhat?  Nikoho nezajímá co musí dnes žena všechno zvládnout. Děti jsou znuděné, často i unavené, ven nemůžou a k tomu ještě zlobí? Jsme teď v situaci, kdy máme obavy o své zdraví, zdraví svých blízkých a k tomu nám přibyla další starost. Starost o to jak doučit své děti a suplovat tak práci učitelů, kteří ne vlastní vinou přišli o možnost pracovat a vzdělávat naše děti?

Abyste šetřili své síly, svůj čas a neztráceli jej hledáním učiva v učebnicích a na internetu, rozhodli jsme se radikálně snížit cenu učebních karet, které vám určitě pomohou lépe zvládnout doufejme jen přechodné období. Pomohou vám s doučováním dětí, ušetří čas při plnění domácích úkolů a ušetří některé "infarktové" stavy, které teď všichni zažíváme.

Český jazyk

Český jazyk 1. - 5. třída ZŠ celkem 25 + 1 karta navíc

Jedna karta Vás výjde na 17 Kč oproti  36 Kč  ušetříte 452 Kč

0
(původně 900 Kč) sleva 50%
Obávala jsem se zda budou kartičky přehledné, ale jsem spokojena (výsledek pozitivní). Karty jsou přehledné, jednoznačně didakticky i graficky zpracované a velmi dobře zapamatovatelné.
Paní JanaLednice
"Dcera se učí z kartiček sama a dobrovolně, což je u nás zázrak. Jelikož má dcera těžkou dyslexii a ortografii. Krásně napsané i děti, které trpí poruchou učení se díky Vašim kartičkám snadněji učí."
Paní LuciePlzeň
"Syn nechápal učivo, které zrovna probírají. Když kartičky dostal a přečetl vše pochopil a úplně sám."
Robert NovákHavířov
angličtina

Angličtina 1. - 5. třída ZŠ celkem 23 karet

Jedna karta Vás výjde na 18 Kč oproti  36 Kč  ušetříte 414 Kč

0
(Původně 828 Kč) sleva 50%
Karty jsou úžasné, cením si urychlení učení a pomoc při dyslexii.
IVANA MACHALICKÁLanov
Měla jsem obavy, že to nepochopím, ale vyzkoušela jsem a karty měly úspěch. Líbilo se mi vše a jsem si jista, že s nimi to dcera zvládne hladce.
Štěpánka ŠimkováŽďár nad Sázavou
obavy jsem neměla, právě že naopak, těšila jsem se že budu moci probrat se synem tyto základy. Ve škole se to učí jinak a nemám moc šanci jak mu to vysvětlovat. V kartách jsou podstatné věci, od kterých se naučí souvislosti proč co jak je.
Paní Jana Okrouhlo
Matematika

Matematika 3. - 5. třída ZŠ celkem 36 karet

Jedna karta Vás výjde na 18 Kč oproti  36 Kč  ušetříte 648 Kč

0
(Původně 1296 Kč) sleva 50%
Shrnutí látky z ČJ na kartičky považuji za velmi dobrý nápad, jsou přehledné a stručné - látka se dá opakovat a dá se k ní snadno vracet.
Stanislav S.Most
Líbí se mi obsah a forma zpracování karet. Trošku jsem váhala kvůli ceně, ale potom jsem využila slevu. Dnes bych je ale koupila i za cenu původní. Mají perfektní materiál, jsou přehledné díky formě karet. Věřím, že budou přínosem pro učení.
Paní JanaSvitavy
Miluji mateřský jazyk. Přehledy jsem pořizovala pro mého vnuka. Obavy jsem skutečně neměla. Velmi přehledné. Je tam vše potřebné k českému jazyku. Provedení je vzorové. Karty splnily mé předpoklady. Jsou obsahově - vynikající. Pěkné provedení. Jsem velmi spokojená. Nemám připomínky.
Paní PetraMor. Budějovice

Objednávkový formulář:

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s kartami spokojeni můžete nám je zaslat zpět a my vám vrátíme peníze.

Je to skvělá pomůcka, syn může používat konkrétní kartu ke konkrétnímu učivu. Nejlepší je, že jsou témata na samostatných kartách a nemusí se složitě vyhledávat v textu
Paní RenátaJičín
Cením si přehlednost a celistvost. Hodí se na doučování, ke státní zkoušce i do výuky samotné.
Paní KristýnaJINDŘICHŮV HRADEC
Karty jsou srozumitelné a nejvíce si cením zlepšení známek i to, že syn se z kartiček rád učí.
Paní MiroslavaKlášterec nad Ohří
Karty jsou pěkné už od pohledu a je super, že to není jen obyčejný papír. Měla jsem myšlenku proč to někdo nevymyslel tak před 20-ti lety, to chodili moji synové na základní školu a to by bylo jiné učení, obavy jsem neměla, naopak nadšení.
Pecháčková VeronikaDobříš
Super pomocník pro školáka. Vzhledem k jeho diagnóze může kartičky používat i ve škole. Nicméně spíše je využíváme doma. Líp se mu učivo pamatuje, líp si ho uspořádá. Stačí mrknout na kartičku a už se chytá. A pro rodiče je to taky dobrý tahák :). Přehlednost. Vše jasně a stručně. Vhodný formát, laminování. Vhodně zvolená grafická úprava, velikost písma, naprostá spokojenost.
Paní PavlínaBabice
Super pomůcka na výuku a pomoc dětem, používáme při úkolech a učivu doma a jsme spokojení jak my, tak syn. Nemám nic, co by bylo negativní.
Paní VěraCheb
Nejvíce si cením toho, že jsem takový produkt našla. Pomůcek k učení není nikdy dost. Pomalu ale jistě si pamatujeme vyjmenovaná slova a nemusíme pořád vytahovat učebnici.
Paní LenkaOrlová
Karty dobře vysvětlují jak se ptát na pády, slovní druhy… Dcera to vzala i do školy kde s tím pracuje při hodinách, už pochopila jak určit pády, jak určit rody mužské a ženské. Je spokojená, i já, že to s vašimi kartičkami zvládá
Paní JitkaChomutov
Líbily by se mi kartičky i na souhlásky, samohlásky, rozbor věty a další, dobré zpracování, přehlednost. Máme lepší výsledky ve škole.
Paní VeronikaŠlapanov
Líbí se mi zpracování kartiček, je to přehledná pomůcka při přípravě do školy a k úkolům.
Paní JitkaSmržovka

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@ucebni-karty.cz 

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.